architexx

Chceme vás poznat, pochopit váš vkus a potřeby a přinést vám více než očekáváte.

Snažíme se navnímat váš vkus a očekávání, proto potřebujeme vědět, co je pro vás ve vašem interiéru to hlavní: design * funkčnost * kreativita * kvalita materiálů a produktů * životnost * značky * nadčasovost * originalita * styl * komfort a bezpečnost * flexibilita * šetrnost k životnímu prostředí

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti architektury a interiérového designu:
studie a projekty interiérů * projekty osvětlení * vzorkování a výběr produktů a materiálů * tvorba a optimalizace rozpočtu * konzultace * realizace na klíč * interiérové stavební práce * výroba nábytku na míru * dodávky a montáže * koordinace ve fázi realizace * řízení harmonogramu * záruka a servis * pozornost k individuálním požadavkům a potřebám zákazníka

Navrhujeme všechny typy prostor (byty a domy, obchody a butiky, kanceláře, veřejné prostory)

Náš tým je pro vás k dispozici: architekti * konstruktéři * interiéroví designéři * grafici

1 První setkání je důležité!

Je důležité poznat Vaši osobnost, Váš životní styl, očekávání, potřeby. Společně vydefinujeme zadání a kriteria. Domlouvíme časový plán.

První setkání je důležité!

2 Návštěva stavby nebo interiéru

Je důležité poznat prostor a prostředí, pro které máme tvořit. Upřesňujeme zadání a identifikujeme rizika. Inspirujeme se. Rozvíjíme s Vámi dialog o výsledné podobě interiéru.

Návštěva stavby nebo interiéru

3 Tvoříme, skicujeme ...

Tvoříme první skici, inspirační listy, barevné, materiálové a hmotové řešení. Diskutujeme s Vámi o nápadech a zpracováváme Vaší první reakci. Vnímáme cítění a styl zákazníka.

Tvoříme, skicujeme ...

4 Vytváříme dokumentaci

Rýsujeme podrobné výkresy. Rozpracováváme detaily. Domýšlíme technické a funkční návaznosti. Konzultujeme proveditelnost s výrobci. Vybíráme produkty a materiály. 

Vytváříme dokumentaci

5 Vizualizace

Na přání zákazníka zpracujeme fotorealistické vizualizace interiéru.

Vizualizace

6 Připravíme rozpočet a harmonogram

Sestavíme výkaz výměr a položkový realizační rozpočet celého projektu, včetně orientačního harmonogramu a specifikace milníků a požadavků na stavební připravenost jednotlivých etap.

Připravíme rozpočet a harmonogram

7 Autorský dozor a inženýring

V případě potřeby zajistíme potřebná povolení . Dohlížíme po celou dobu realizace na kvalitu a design prováděného díla. Na přání zákazníka koordinujeme subdodavatele.

Autorský dozor a inženýring

8 Final touch a péče

Po skončení realizace dokážeme dotáhnout interiér do posledního detailu včetně stylingu a doplňků. O zákazníka rádi pečujeme i po dokončení zakázky.

Final touch a péče
Prague The Style Outlets +
(11)

Prague The Style Outlets | Praha

Osvětlení interiéru a exteriéru, projekt a realizace interiéru vybraných butiků 
Touzimsky Kapital +
(8)

Touzimsky Kapital | Praha

Projekt a kompletní realizace interiéru včetně osvětlení 

architekt: designér Ondřej Karpianus
autor fotografii: Petr Janžura

CPI Group Quadrio +
(28)

CPI Group Quadrio | Praha

EXX navrhl a naprojektoval vstupní prostory a kanceláře top managementu a zároveň se podílel na dodávce interiéru včetně osvětlení kanceláří společnosti CPI v budově Quadrio na pražské Národní třídě. Součást dodávky tvořil atypický nábytek, vstupní lobby včetně recepce a osvětlení s možností nastavení světelných režimů. V tomto projektu byl použit i tzv. „chytrý nátěr“ stěn, který přemění stěny v popisovatelnou plochu. Navíc umožňuje s použitím speciálních fix zaznamenat poznámky, které ukládá nebo je streamuje do dalších zařízení.

architekt: Ing.arch. Hana Majerčíková,
designér Ondřej Karpianus
autor fotografii: Petr Janžura

Beltissimo +
(30)

Beltissimo | OC Chodov

Kompletní interiér a osvětlení jsme realizovali v luxusní prodejně BELTISSIMO navržené světoznámou architektkou Evou Jiřičnou, která navrhla kompletní interiér a osvětlení, včetně dominanty skleněného lustru na míru,

architekt: Eva Jiřičná

12 Lofts +
(8)

12 Lofts | Praha

kompletní projekt a realizace vybavení vzorového bytu

architekt: John Eisler
autor fotografii: Petr Janžura

Abra +
(5)

Abra | Praha

Návrh a dodávka recepce včetně zázemí, fit stezky, kuchyňky, šatny a copycentra. Dále dodávka mobiliáře, obkladů ve vstupním lobby a polepů kanceláří.

architekt: designér Ondřej Karpianus
autor fotografii: Petr Janžura