architexx

každý projekt je pro nás jedinečný * zakládáme si na osobním přístupu
ke každému zákazníkovi a snažíme se pochopit jeho preference a životní styl, a splnit jeho očekávání

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti projekce a interiérového designu:
služby: studie a projekty interiérů a osvětlení * projekty elektro a ostatních profesí * stavební projekty * vzorkování a výběr produktů a materiálů * zpracování výkazů výměr * konzultace * inženýring * autorský dozor

1) První setkání je důležité!

Je důležité poznat Vaši osobnost, Váš životní styl, očekávání, potřeby. Společně vydefinujeme zadání a kriteria. Domlouvíme časový plán.

První setkání je důležité!

2) Návštěva stavby nebo interiéru

Je důležité poznat prostor a prostředí, pro které máme tvořit. Upřesňujeme zadání a identifikujeme rizika. Inspirujeme se. Rozvíjíme s Vámi dialog o výsledné podobě interiéru. 

Návštěva stavby nebo interiéru

3) Tvoříme, skicujeme ...

Tvoříme první skici, inspirační listy, barevné, materiálové a hmotové řešení. Diskutujeme s Vámi o nápadech a zpracováváme Vaší první reakci. Vnímáme cítění a styl zákazníka.

Tvoříme, skicujeme ...

4) Vytváříme dokumentaci

Rýsujeme podrobné výkresy. Rozpracováváme detaily. Domýšlíme technické a funkční návaznosti. Konzultujeme proveditelnost s výrobci. Vybíráme produkty a materiály. 

Vytváříme dokumentaci

5) Vizualizace

Na přání zákazníka zpracujeme fotorealistické vizualizace interiéru.

Vizualizace

6) Připravíme rozpočet a harmonogram

Sestavíme výkaz výměr a položkový realizační rozpočet celého projektu, včetně orientačního harmonogramu a specifikace milníků a požadavků na stavební připravenost jednotlivých etap.

Připravíme rozpočet a harmonogram

7) Autorský dozor a inženýring

V případě potřeby zajistíme potřebná povolení . Dohlížíme po celou dobu realizace na kvalitu a design prováděného díla. Na přání zákazníka koordinujeme subdodavatele.

Autorský dozor a inženýring

8) Final touch a péče

Po skončení realizace dokážeme dotáhnout interiér do posledního detailu včetně stylingu a doplňků. O zákazníka rádi pečujeme i po dokončení zakázky.

Final touch a péče
12 Lofts +
(8)

12 Lofts | Praha

kompletní projekt a realizace vybavení vzorového bytu

architekt: John Eisler
autor fotografii: Petr Janžura

CPI Group Quadrio +
(28)

CPI Group Quadrio | Praha

EXX navrhl a naprojektoval vstupní prostory a kanceláře top managementu a zároveň se podílel na dodávce interiéru včetně osvětlení kanceláří společnosti CPI v budově Quadrio na pražské Národní třídě. Součást dodávky tvořil atypický nábytek, vstupní lobby včetně recepce a osvětlení s možností nastavení světelných režimů. V tomto projektu byl použit i tzv. „chytrý nátěr“ stěn, který přemění stěny v popisovatelnou plochu. Navíc umožňuje s použitím speciálních fix zaznamenat poznámky, které ukládá nebo je streamuje do dalších zařízení.

architekt: Ing.arch. Hana Majerčíková,
designér Ondřej Karpianus
autor fotografii: Petr Janžura

Abra +
(5)

Abra | Praha

Návrh a dodávka recepce včetně zázemí, fit stezky, kuchyňky, šatny a copycentra. Dále dodávka mobiliáře, obkladů ve vstupním lobby a polepů kanceláří.

architekt: designér Ondřej Karpianus
autor fotografii: Petr Janžura

Bosch +
(13)

Bosch | Praha

návrh a dodávka interiérového vybavení do společných a relax prostor nové administrativní budovy – kuchyňky, relax zóny, akustické prvky, designové osvětlení