výroba

truhlárna

 truhlářská zakázková výroba * zpracování a výrobu plošných materiálů * dřevotřískové desky * laminátové desky  masiv * kompaktní desky * corian
  MDF desky * HPL fólie * kompaktní desky * kompozitní materiály * obklady stěn * zpracování výrobní dokumentace  technickou přípravu * řešení složitých technických a estetických detailů * montáž 

Naše produkty jsou vždy unikátní a dokážeme zpracovat všechny na trhu dostupné částečně zpracované materiály, které jsou připraveny  zhotovení výrobku. Nedílnou součástí jsou potřebné materiály na různé povrchové úpravy.


moření * lakování transparentním lakem * lakování RAL farbamy * voskování * olejování * lakování ve vysokém lesku

Naše zakázková výroba a široký záběr zpracovávaných materiálů klade velký důraz na precizní a kvalitní výrobní proces.  Zpracujeme vám podklady v 3D rozhraní a zabezpečíme podklady pro výrobu od zaměření stavby až po precizní dílenskou dokumentaci.

Disponujeme nářezovým centrem, řezačkou, dýhou, lisem, CNC, ale také širokopásovými brusky, stříkacími automaty a  boxy, o které se staráme s láskou. Výsledkem jsou produkty šité na míru každého klienta individuálně ve vysoké kvalitě provedení.