spotřebiče

pečení

Pečicí trouby Gaggenau představují srdce každé profesionální i soukromé kuchyně a můžete je dle libosti zkombinovat s dalšími spotřebiči.

pečení

Například s užitečnou vakuovací zásuvkou nejen pro sous-vide vaření, kombinovanou parní troubou s automatickým samočisticím systémem, plně automatickým kávovarem, ohřevnou zásuvkou nebo mikrovlnnou troubou.

vaření

Varné desky Gaggenau nabídnou každému kuchaři přesně to, co potřebuje.

vaření

 Široký výběr produktů z nabídky indukčních, plynových nebo sklokeramických desek můžete zkombinovat s Teppan-Yaki, lávovým grilem, parním hrncem, fritézou a dalšími spotřebiči.

chlazení

Řada chladicích spotřebičů Gaggenau, s možností připojení k aplikaci Home Connect, vynikne nejlépe, pokud spotřebiče zkombinujete do chladící stěny. Po otevření dvířek se odhalí kompletně nerezový interiér s tmavě antracitovými hliníkovými prvky. Poličky a přihrádky ve dveřích lze jednoduše nastavit do požadované výšky.

chlazení

Vinotéky Gaggenau, disponují teleskopickými výsuvy, které umožňují zcela vytáhnout přihrádky na lahve z dubového dřeva a tmavě antracitového hliníku a zajišťují tak maximálně pohodlnou a příjemnou manipulaci s lahvemi. The impressive refrigerators, freezers and fridge-freezer combinations offer multiple, separate climate zones and exceptional performance, thanks to the quality and precision of their cooling technology.

mytí

Myčky Gaggenau, s možností připojení k aplikaci Home Connect, poskytují informace prostřednictvím dotykových TFT displejů, či promítáním zbývající doby mycího cyklu na podlahu.

mytí

Automatické otevírání dveří po skončení mytí upozorní na konec program.