spotřebiče

pečení GAGGENAU

pečicí trouby gaggenau představují srdce každé profesionální i soukromé kuchyně a můžete je dle libosti zkombinovat s dalšími spotřebiči.

pečení GAGGENAU

například s užitečnou vakuovací zásuvkou nejen pro sous-vide vaření, kombinovanou parní troubou s automatickým samočisticím systémem, plně automatickým kávovarem, ohřevnou zásuvkou nebo mikrovlnnou troubou.

indukční varné desky mohou být široké od 38cm až po 90cm a nabídnout až 5 varných zón. štěrbinový odsavač integrovaný do varného centra, je tichý a působí nenápadně. Je to vhodné řešení do menších kuchyní.

vaření GAGGENAU

tato řada nabízí varné desky široké od 28cm až do 90cm. funkce boost na indukčních varných deskách zaručuje velice rychlé vaření i velkých hrnců plných vody. varné desky gaggenau nabídnou každému kuchaři přesně to, co potřebuje.

vaření GAGGENAU

 široký výběr produktů z nabídky indukčních, plynových nebo sklokeramických desek můžete zkombinovat s teppan-yaki, lávovým grilem, parním hrncem, fritézou a dalšími spotřebiči.

plně automatický kávovar připraví vaši nejoblíbenější kávu v několika vteřinách. připojení kávovaru na vodu a odpad z něj činí téměř bezúdržbový spotřebič, do kterého nemusíte vodu nalévat, ale ani ji vylévat. a zatímco si vychutnáváte svoji kávu, kávovar se sám vyčistí.

chlazení GAGGENAU

řada chladicích spotřebičů gaggenau, s možností připojení k aplikaci home connect, vynikne nejlépe, pokud spotřebiče zkombinujete do chladící stěny. po otevření dvířek se odhalí kompletně nerezový interiér s tmavě antracitovými hliníkovými prvky. poličky a přihrádky ve dveřích lze jednoduše nastavit do požadované výšky.

chlazení GAGGENAU

vinotéky gaggenau, disponují teleskopickými výsuvy, které umožňují zcela vytáhnout přihrádky na lahve z dubového dřeva a tmavě antracitového hliníku a zajišťují tak maximálně pohodlnou a příjemnou manipulaci s lahvemi. 

mytí GAGGENAU

myčky gaggenau, s možností připojení k aplikaci home connect, poskytují informace prostřednictvím dotykových tft displejů, či promítáním zbývající doby mycího cyklu na podlahu.

mytí GAGGENAU

automatické otevírání dveří po skončení mytí upozorní na konec program.