INTERIÉRY NA MÍRU

Když společně s vámi tvoříme nový interiér, nenecháme se limitovat. Spoléháme se totiž na vlastní technické a výrobní zázemí v Uherském Brodu. V našem vlastním výrobním závodě pracují zkušení konstruktéři, technici, truhláři, lakýrníci a brusiči, kteří váš projekt berou jako osobní výzvu. Proto si v zadání klidně vymýšlejte.

Co navrhnete, to vyrobíme

Ve vlastní kapacitě zajišťujeme kompletní truhlářskou výrobu včetně povrchových úprav a jako jedni z mála na českém trhu jsme certifikovaným zpracovatelem kompozitního materiálu s vlastnostmi přírodního kamene – Corianu. Ten nám umožńuje v interiérech doslova kouzlit s prostorem.

Máme k dispozici nářezové centrum, lisy na 3D tvary z Corianu, CNC obráběcí centrum i lakovnu a další vybavení pro kompletní výrobu interiérů na míru. Každý kus před expedicí zkoušíme v prostorné montážní dílně.

Baví nás kombinovat tradiční dřevo s moderním Corianem, který vyniká svou tvárností, životností a vysokými hygienickými parametry. Dokážeme však vyrobit kompletní interiér včetně čalouněného nábytku, kovových konstrukcí, skleněných objektů a dalších prvků podle vašich představ.

Výroba nás baví a dělá nám radost přetvářet vaše představy do funkční podoby.

Výroba

Reference

Vila – Bratislava
Realizace: 2021

Vybavení vinotéky - návrh a dodání, corianové obložení schodů, výroba a dodávka mořských koníků z corianu k bazénu.

Kostel blahoslavené Marie Restituty
Kostel blahoslavené Marie Restituty – Brno
Realizace: 2020

Truhlářská výroba atypických interiérových prvků (obklady, dveře, lavice, zábradlí, apod.) v římskokatolické farnosti v Brně.

Architekt: ATELIER ŠTĚPÁN

Vodní svět Velké Karlovice
Vodní svět Velké Karlovice – Velké Karlovice
Realizace: 2020

Truhlářská výroba recepce, obkladů stěn, zrcadlové stěny do šaten, drobného mobiliáře do odpočinkové zóny, masérny a výroba info tabulí v restauraci.

OREA Congress Hotel Brno
OREA Congress Hotel Brno – Brno
Realizace: 2020

Kompletní výroba vybavení do dvou pater společných prostor 4 hvězdičkového hotelu v Brně: recepce, bary, atypický nábytek, corianové prvky, corianové posuvné stěny, výroba a osvětlení schodiště, obklady, toalety,  dodávka nového osvětlení a repase starých svítidel a další.  

Architekt: Ateliér ZOAA