Staňte se součástí rodiny EXX a podílejte se s námi na prestižních realizacích nejen v České republice

Hledáme pracovníky pro tyto pozice:

  • Přípravář/Cost manager interiéry

    Náplň práce:

    - zodpovědnost za přípravu projektů: cenové nabídky, rozpočty, materiály,
    provedení
    - výběr a jednání s potenciálními dodavateli, sjednávání podmínek
    - orientace v projektové dokumentaci / interiérová část
    - spolupráce s obchodním týmem při komunikaci se zákazníkem,
    subdodavateli, interní výrobou

    Požadujeme:

    provedení

    Nabízíme:

    - práci v úspěšné české společnosti, která právě prochází expanzí a nabízí
    talentovaným lidem prostor pro seberealizaci a další profesní růst
    - příjemné pracovní prostředí
    - telefon a notebook i pro soukromé účely, sleva na firemní produkty
    - motivující finanční ohodnocení+motivační složka/procenta z realizací
    - firemní akce, firemní benefity na zboží
    - flexibilní pracovní doba, možnost home office
    - dovolená 20 dní a 4 sick days

    - potřebná školení, vzdělávání se, možnost profesního růstu

    Místo výkonu práce:

    Praha

    Doplňující informace:

    nástup možný IHNED

    V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: stastna@exx.cz

  • ARCHITEKT/DESIGNÉR

    Hledáme dalšího kolegu/kolegyni do našeho týmu architektů a konstruktérů, aby nám pomohl s návrhy a projekcí soukromých, komerčních i kancelářských interiérů.

    Požadujeme:

    • vzdělání v oboru nábytkář, design, architekt
    • znalost práce v Autocad
    • ruční kresba - skicování
    • vítáme znalosti a zkušenosti s ostatními projekčními programy: SketchUp atd.

    Nabízíme:

    • kreativní práci v oboru projekce interiérů

    • příjemné pracovní prostředí v sídle stabilní české firmy s více jak 25letou praxí v oboru.

    • služební telefon i pro soukromé účely (možno také převést vaše současné číslo).

    • flexibilní začátek/konec pracovní doby

    • sick day

    • motivační ohodnocení, půlroční a roční bonusy.

    Praha, Bratislava

  • TRUHLÁŘ

    • realizace atypických zakázek
    • znalost práce na formátovací pile
    • praxi v obsluhování elektrického nářadí (frézka...)
    • základní znalost a orientaci ve výkresové dokumentaci

    Požadujeme:

    • manuální zručnost nejlépe se zkušeností či zájmem o truhlářskou výrobu
    • technické znalosti (orientace ve výkresech)
    • ovládání příslušných nástrojů a techniky
    • vhodné i pro absolventy, které rádi zaučíme
    • čistý trestný rejstřík

    Nabízíme:

    • příjemné pracovní prostředí ve stabilní české společnosti
    • motivující platové ohodnocení
    • závodní stravování
    • firemní akce
    • potřebná školení, vzdělávání se, možnost profesního růstu

    Uherský Brod

    práce na plný úvazek